MIRUM – Pohádkový dětský nábytek

Pohádkové domy vytvořené speciálně pro nejmenší! S jejich pomocí můžete vytvořit dokonalý dětský pokoj!

Kolekce pohádkových domů MIRUM - novinka v Konsimo!

Dětský pokoj je malý svět snů a her. Prostor, kde se realizují nejdivočejší představy velké fantazie. Zároveň je interiér dětského pokoje neuvěřitelně půvabný na uspořádání. Fantastické tvary, pohádkové motivy a kreativní formy zde mohou jít dokonale dohromady s dobrým vkusem a originálním designem. Pro rodiče, kteří rádi plní dětské sny, jsme ve společnosti Konsimo vytvořili kouzelnou kolekci nábytku MIRUM. Krásný tvar je jen jednou z mnoha výhod tohoto robustního a bezpečného dětského nábytku.

Pohádková země nábytkových domků

Sledovali jste někdy, jak vaše dítě upravuje nábytek? Z police na knihy se najednou stal domeček pro panenky? Z obyčejné zamčené skříně se stala skvělá garáž? Dětský nábytek MIRUM pohání tyto úžasné nápady! Jsou navrženy v podobě domků s baldachýnem a přestávají být pouhými funkčními prvky interiéru - stávají se jedinečným hřištěm. Stříšky jsou nejen přístřeškem pro domečky, ale také skluzavkami, vysokými horami pro lezení - a vším, co si vaše dítě vymyslí!

Bezpečný dětský nábytek

Na čem může záležet více než na designu dětského nábytku? Samozřejmě bezpečnost. Děti mají nejrůznější nápady. Na nábytek nelezou jen děti. Dělají to i předškoláci a dokonce i starší děti. Pohádková ulička domů MIRUM jim v tomto ohledu dává naprostou volnost. Mohou na nábytek lézt, sedět na něm a dělat domácí úkoly. To vše díky mimořádně odolným materiálům a konstrukci navržené špičkovými odborníky.

Designérům Konsimo pomáhali odborníci z předních polských univerzit: Prof. Marek Owsian a Prof. Jolanta Usarewicz-Owsian z katedry nábytku na Univerzitě umění v Poznani a Prof. Jerzy Smardzewski z katedry nábytku na Univerzitě přírodních věd v Poznani. Díky spolupráci s odborníky jsme mohli vytvořit inovativní bezpečnostní řešení. Nábytkové domky MIRUM úspěšně odolávají zatížení až 120 kg. Konstrukce se nezlomí ani nijak nepoškodí, a to ani při velkém zatížení, nárazech a extrémně intenzivním používání.

Dětské domečky MIRUM jsme testovali v přírodních podmínkách. Z plně vybavené místnosti se stalo hřiště pro předškoláky a starší děti. Naši testeři byli nadšeni! Zaujala je nejen možnost vylézt na všechen nábytek, ale také nádherně vyzdobený prostor připomínající pohádkovou ulici domů.

Kouzelná ulice s domky

Obklopeny přátelskými tvary a teplými barvami se děti cítí milované a v bezpečí. Při navrhování nábytku MIRUM jsme tuto potřebu považovali za prioritu. Zvolili jsme teplé, pastelové barvy - zejména šedou, mentolovou a růžovou. Dětský nábytek z této kolekce je k dispozici v různých barvách, takže si každé dítě může vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje.

Díky modulární konstrukci lze dětský nábytek libovolně skládat a kombinovat do větších sestav. Vznikají tak jedinečné, kouzelné ulice domů! Toto řešení zároveň umožňuje průběžné rozšiřování nábytku podle toho, jak rostou potřeby dítěte. Každý domeček je dodáván s měkkým, speciálním potahem. Plní tři důležité funkce: chrání dítě před zraněním v případě nečekaného kontaktu s nábytkem, zajišťuje pohodlí při hře na nábytku a vizuálně změkčuje blok a dodává mu půvab.

Nekonečná zábava

Vše v dětském bezpečnostním nábytku MIRUM bylo vytvořeno s ohledem na pohodlí a hru. Místo tradičních úchytek jsme do dvířek skříněk umístili okénka různých velikostí. Vždyť panenky a medvídci žijící v domečcích přece musí svět něčím pozorovat! Světlo uvnitř skříně (např. baterka nebo lampa) má úžasný efekt! Okenní kliky jsou vyrobeny ze speciální plastové směsi. Díky tomu jsou příjemné na dotek, měkké a v rozích zahnuté. Ergonomická okénka dokonale padnou na dětské prsty.

Kvalita za dobrou cenu

Nábytkové domy navržené společností Konsimo byly od začátku až do konce vyrobeny v Polsku. Nejvyšší kvalita je pro nás prioritou - jde přece o bezpečnost dětí, a proto si nedovolíme dělat kompromisy. Zároveň se nám díky velkosériové výrobě podařilo výrazně snížit ceny nábytku - jsou o několik desítek procent nižší než u srovnatelných kvalitních výrobků na trhu.

Ve společnosti Konsimo se staráme o potřeby starých i mladých. Sledujeme světové trendy, ale nejdůležitější jsou pro nás skutečná očekávání našich zákazníků. Proto neustále zkoumáme trh, abychom věděli, jak jim vyhovět. Kolekce nábytku MIRUM byla vytvořena s ohledem na nejvyšší nároky - nároky našich nejmenších, kteří chtějí strávit dětství obklopeni péčí, láskou a bezmezným pocitem bezpečí.